Aktuální počasí:

Penzion Krásné Časy ubytování Náchod Aktuální počasí: skoro zataženo
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 5 m/s
Doporučte tyto stránky:

Penzion Krásné Časy / ubytování Náchod Vítejte

Penzion Náchod Krásné Časy - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Náchod Krásné Časy - disponuje restauracíPenzion Náchod Krásné Časy -  kadeřnictví - holičství Penzion Náchod Krásné Časy -  je k dispozici připojení na internetPenzion Náchod Krásné Časy -  je k dispozici letní terasaPenzion Náchod Krásné Časy - disponuje kavárnouPenzion Náchod Krásné Časy - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Náchod Krásné Časy - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Náchod Krásné Časy - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Náchod Krásné Časy - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Penzion Krásné Časy, se nachází ve Východních Čechách, v malebné vesničce Dobrošov, cca 8 km od města Náchoda. Penzion Krásné Časy je ideální místo pro dovolenou ale i pro firemní, společenské akce a oslavy. Nádherná příroda, cyklostezky, lyžařské stopy, ranč a lyžařský vlek vám umožní i aktivně strávit vaše chvíle odpočinku.

Penzion Náchod ubytování Krásné Časy pokoje :
Penzion Krásné Časy nabízí celoroční ubytování v prostorných 6 pokojích a 1 apartmánu. Pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, koupelnou se sprchovým koutem a WC, nábytkem, televizí a v celém objektu možnost připojení k internetu. Pohodlný spánek v klidném prostředí a s čistým venkovským vzduchem jistě podpoří i kvalitní ložní program. Přímo u penzionu Krásné Časy je pro hosty k dispozici vlastní parkoviště.

Ubytování Náchod penzion Krásné Časy restaurace :
Součástí penzionu Krásné Časy je bezbariérová, nekuřácká restaurace, navržena s citem a úctou k přírodním materiálům. Za stylovými vraty je připravený salonek vhodný pro uzavřenou společnost, školení, oslavy. Příjemné posezení při kávě s krásným výhledem do krajiny můžete také strávit na terase penzionu. V letním období ocení mlsné jazýčky možnost využítí venkovní grilování.

Náchod ubytování penzion Krásné Časy okolí, výlety :
Zdejší prostředí nabízí mnoho příležitostí k výletům po krásném okolí. Kromě přírodních krás je možné navštívit Dělostřeleckou pevnost Dobrošov vybudovaná v r. 1935 – 1938, pěchotní srub Březinka a rozhledna Jiráskova chata vám přímo v místě pomůže odkrýt část naší minulosti. Doporučujeme také navštívit turisticky zajímavá místa v blízkém okolí např. Náchodský a Novoměstský zámek, Ratibořice se Starým bělidlem, Josefovské pevnosti, Adršpašsko-teplické skály, Deštné v Orlických horách, Masarykovu chatu, Šerlich a mnoho dalších. Dětem a milovníkům vody doporučujeme návštěvu v aquaparku vzdáleném 10 km.
Náhled fotky pro zobrazení detailu klikněte.Náhled fotky pro zobrazení detailu klikněte.Náhled fotky pro zobrazení detailu klikněte.